1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  1. Бухгалтерська практика

Бухгалтерські послуги

Наше розуміння бухгалтерського обслуговування - це зробити так, що у вас не болить голова за ваш бухгалтерський облік і подання звітності. Причому не лише в поточний час, але і надалі, коли через три роки проходитиме перевірка. Тому що наші бухгалтери - кращі у своїй справі.

Тут можна перерахувати все в чому зазвичай полягають бухгалтерські послуги. Вийде довгий список, але кому він потрібний? Ми просто робимо все те, що входить в завдання бухгалтера. Робимо це добре і вчасно. Це і є наші бухгалтерські послуги.

В той же час ми пропонуємо і щось особливе, наприклад, послуги тимчасової заміни бухгалтера в період між звільненням і прийманням на роботу нового бухгалтера, а так само допомога в пошуку і оцінці претендентів на роботу бухгалтером або головним бухгалтером. Причому це можливо незалежно від масштабів фірми або підприємства. По суті, до нас можна звернутися з будь-яким навіть дуже складним і специфічним завданням, яке пов'язане з веденням бухгалтерського обліку. Ми готові до нових викликів і не боїмося труднощів.

Ми маємо досвід бухгалтерського супроводу від приватного підприємця до промислового підприємства. Ми розуміємо, що треба конкретному замовникові і можемо виправдати його високі очікування.

У нас є важлива конкурентна перевага - наші бухгалтерські послуги завжди приправлені юридичними знаннями і досвідом. Усі знають, що практикуючий бухгалтер стикається з множиною правових ситуацій, які вимагають юридичного підходу. Тому в ідеалі бухгалтерові завжди потрібна постійна консультативна підтримка юриста, що практикує саме в податковому і господарському праві. У нашому випадку бухгалтерське обслуговування має власну юридичну підтримку.

Вартість бухгалтерських послуг для фірм і підприємств починається від 0,5 мінімальної заробітної плати (2086,50 грн.) і залежить від кількості господарських операцій, кількості найнятих працівників і специфіки діяльності. Середня вартість бухгалтерського обслуговування діючої фірми складає 5000 грн.

Вартість бухгалтерських послуг для підприємців:

- для платників єдиного податку першої групи 200 - 300 грн. на місяць;

- для платників єдиного податку другої групи 300 - 400 грн. на місяць;

- для платників єдиного податку третьої групи 400 - 600 грн. на місяць;

- для підприємців на загальній системі оподаткування (податок на доходи фізичних осіб) 2000 - 4000 грн.

Остаточна вартість визначається в залежності від виду діяльності, очікуваної кількості господарських операцій та наявності додаткових об'єктів оподаткування.

Як додаткову послугу для фірм, підприємств та підприємців пропонуємо ведення кадрового обліку найманих працівників  (накази про прийняття на роботу, звільнення, ведення трудових книжок, графіку відпусток, накази про відпустки, лікарняні, запровадження обліку робочого часу, індексація заробітної плати, дотримання державних гарантій в оплаті праці та інших вимог безжального та нещадного трудового законодавства). Вартість ведення кадрового обліку 1000 - 3000 грн. на місяць. Остаточна вартість залежить від кількості найманих працівників та побажань замовника.

Бухгалтерське обслуговування Харків

Viber/Vodafone: +38 (050) 343-82-96

Lifecell: +38 (063) 112-15-10

Укртелеком: 701-48-36; 701-48-39

Завантажити Договір бухгалтерських послуг

Перша причина працювати з нами: Вузька спеціалізація.

Друга причина працювати з нами: Бездоганна репутація.

Третя причина працювати з нами: Гарантія результату.