1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  1. Бухгалтерська практика

Бухгалтерські послуги

Бухгалтерське обслуговування - це гідна альтернатива штатному бухгалтеру. Бухгалтерський супровід означає, що ваші документи і облік в порядку, правильно складені і подані звіти, вчасно сплачені податки. Якісні бухгалтерські послуги - це оптимізовані податки і відсутність штрафів, а головне - ваш спокій та впевненість, навіть якщо буде перевірка. Саме такий бухгалтерський аутсорсинг в Харкові ми надаємо вже багато років.

У нас є важлива конкурентна перевага - бухгалтерські послуги включають юридичний сервіс, за який вам не потрібно платити. Всякий раз, коли наші бухгалтери стикаються з юридичними питаннями, вони передають їх юристам фірми, які знаходять ефективні рішення на користь клієнта.

З чого складається бухгалтерський аутсорсинг? Коротко кажучи, ми робимо все, що входить в завдання бухгалтера. Робимо це добре і своєчасно. Це і є правдиві бухгалтерські послуги під ключ.

До бухгалтерського обслуговування ТОВ включений сервіс кадрового обліку. Кадровий облік або кадрове адміністрування необхідні для виконання вимог «безжального та нещадного» трудового законодавства. Кадровий облік - це прийом на роботу, звільнення, ведення трудових книжок і графіку відпусток, накази, лікарняні, табелі робочого часу, індексація заробітної плати, дотримання державних гарантій в оплаті праці та інших вимог трудового законодавства - все, до чого має "нездоровий" інтерес податкова інспекція та Держпраці. У справі кадрового діловодства необхідна повноцінна юридична підтримка, яку ми забезпечуємо і за яку клієнтові не потрібно доплачувати - це ще одна наша конкурентна перевага.

Разом з тим ми пропонуємо і щось особливе, наприклад, послуги тимчасової заміни бухгалтера в період між звільненням і прийомом на роботу нового, а так само допомогу в пошуку та оцінці претендентів на роботу головним бухгалтером. Причому це можливо незалежно від масштабів фірми або підприємства. По суті, до нас можна звернутися з будь-який навіть дуже складним і специфічним завданням, яке пов'язане з веденням бухгалтерського обліку. Ми готові до нових викликів і не боїмося труднощів.

Ми можемо забезпечити бухгалтерський супровід від приватного підприємця до промислового підприємства. У нас є в цьому реальний досвід. Ми розуміємо, що потрібно конкретному замовнику і можемо виправдати його високі очікування.

Бухгалтерське обслуговування ТОВ коштує від 4000 грн. Середня вартість бухгалтерського супроводу ТОВ становить 7000 грн. Бухгалтерський супровід ТОВ без діяльності обійдеться в 2000 грн.

Бухгалтерський супровід ФОП, вартість:

- перша група 400 грн .;

- друга група 600 - 800 грн .;

- третя група 800 - 1000 грн .;

- для підприємців на загальній системі оподаткування (податок на доходи фізичних осіб) 4000 - 5000 грн.

Вартість бухгалтерського обслуговування залежить від наступних факторів та завдань:

1) Система оподаткування (податок на прибуток / ПДФО, ПДВ, єдиний податок);

2) Види діяльності;

3) Чисельність працівників;

4) Наявність основних засобів, їх вид;

5) Приблизна кількість операцій в місяць / тиждень;

6) Ведення касових операцій;

7) Виписування рахунків та накладних;

8) Формування платіжних документів в системі клієнт-банк;

9) Складання кадрових документів.

За бажанням замовника проведемо безкоштовний експрес-аудит вашої бухгалтерії, а так само надаємо тестовий період тривалістю один місяць, протягом якого плата за бухгалтерське обслуговування становитиме 50% від регулярної вартості.

Бухгалтерське обслуговування Харків

+38 (050) 343-82-96 Viber / Telegram / WhatsAp

Завантажити Договір бухгалтерських послуг

Бухгалтерські послуги - 5.0 out of 5 based on 23 votes
Рейтинг користувача:  / 23
ГіршийКращий 

Перша причина працювати з нами: Вузька спеціалізація.

Друга причина працювати з нами: Бездоганна репутація.

Третя причина працювати з нами: Гарантія результату.