1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Про фірму

Юридична фірма «Закон і право» є бутіковою юридичною фірмою, що надає послуги для бізнесу та приватних осіб у Харкові та Харківській області.

Створена у 2003 році фірма об’єднує кваліфікованих фахівців, що мають відмінну репутацію та значний досвід юридичної практики.

Фірма спеціалізується на обслуговуванні податкових та господарських правовідносин, надає послуги високої якості і здатна задовольнити високі очікування своїх клієнтів.

Ефективність в роботі і шанобливе ставлення до клієнта - це наша візитна картка. Ми прагнемо до того, щоб співпраця з нами була корисною і комфортною.

Ми дуже дружні до наших клієнтів, і ми запрошуємо усіх, хто зацікавлений в юридичних послугах, познайомитись з нами. Вам не треба платити за вхід або за те, що ви розповісте про свою ситуацію. Ми вислухаємо вас і запропонуємо свою допомогу, якщо ви цього побажаєте.

З чого вам почати? Все дуже просто: зателефонуйте в наш офіс і запросіть до телефону одного з партнерів, з ким ви хочете призначити зустріч.

Навіть якщо у вас зараз немає справи, що вимагає юридичної участі, знайомство з нами буде корисне тим, що при виникненні необхідності ви вже будете знати, до кого звернутися.

Перша причина працювати з нами: Чесність.

Можливо, це не завжди вигідно для нас, але ми завжди надаємо правдиву оцінку кожній справі і дотримуємось взятих на себе зобов’язань.

Друга причина працювати з нами: Розуміння інтересів.

Ми маємо великий досвід юридичної практики, тому добре розуміємо інтереси клієнтів і шляхи їх досягнення.

Третя причина працювати з нами: Результативність.

Наші послуги - це комплексне вирішення юридичних завдань. Ми зацікавлені у тому, щоб наша робота була корисною для клієнта.