1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Відомості про бенефіціарів

Внесення відомостей про бенефіціарів

Бенефіціар, а точніше кінцевий бенефіціарний власник, – це особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність фірми та отримує від цього вигоду.

Зазвичай кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ є його засновники, але іноді можуть бути інакше. Наприклад, коли засновниками ТОВ є юридичні особи, або засновники-фізичні особи є лише номінальними власниками ТОВ.

28.04.2020 року набув чинності Закон України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», яким були внесені зміни до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

Цими законами встановлено обов’язок внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та ФОП наступні відомості про бенефіціарів ТОВ та ПП:

– прізвище, ім’я, по батькові (за наявності);

– дата народження;

– країна громадянства;

– серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця;

– місце проживання;

– реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), та

– характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу).

Законом передбачено, що подати відомості про бенефіціарів потрібно до 01 вересня 2020 року.

Згідно зі ст. 166-11 Кодексу про адміністративні правопорушення України неподання або несвоєчасне подання інформації про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи або про його відсутність, або документів для підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 17 000 грн. до 51 000 грн. на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу).

Внесення відомостей про бенефіціарів - 5.0 out of 5 based on 2 votes
Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

Перша причина працювати з нами: Вузька спеціалізація.

Друга причина працювати з нами: Бездоганна репутація.

Третя причина працювати з нами: Гарантія результату.