1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Закрити ФОП

Закрити ФОП онлайн

Закриття ФОП (припинення підприємницької діяльності) - це необхідна дія, якщо ФОП більше не провадить діяльності. Чому так? За законом, якщо немає діяльності і навіть подаються нульові звіти, приватний підприємець, все одно зобов'язаний сплачувати єдиний соціальний внесок (ЄСВ) в сумі 1039,06 грн. на місяць. Якщо цього не робити, то утвориться заборгованість, а до неї ще додасться штраф, і пені. Сума втрат може сягати 20 тис. грн. і більше. Тому, якщо немає діяльності - потрібно закрити ФОП. Ліквідувати ФОП зовсім не складно і це коштує дешевше, ніж заплатити ЄСВ за один місяць.

Підкажемо просту формулу: якщо діяльності не буде в найближчі три-чотири місяці, то краще закрити ФОП, а в разі потреби заново зареєструвати. Так буде дешевше.

Якщо ви хочете закрити ФОП, то проводити податкову перевірку не потрібно. Звичайно, якщо ви запитаєте про це в податковій інспекції, то вам скажуть протилежне і навіть продиктують заяву про проведення перевірки. Не варто того робити. Підприємці, які зробили так, як їм сказали в податковій інспекції, дуже жалкували про це. Не повторюйте їх помилки. Ми вас чесно попередили. Якщо виникнуть питання, зверніться до нас, ми безкоштовно проконсультуємо на цю тему.

Увага! Теперка є закриття ФОП онлайн. Послуга надається по всій території України, незалежно від того де ви знаходитеся і в якій області зареєстрований ФОП.

Послуга закрити або ліквідувати ФОП онлайн коштує лише 500 грн., надається дистанційно через програму TeamViewer з використанням ключа ЕЦП. Це найкращий спосіб закрити ФОП під час карантину.

Додатково ми пропонуємо послугу щодо заповнення та подання ліквідаційної звітності ФОП. Ця послуга також надається онлайн через електронний кабінет платника податків. Для ФОП, які не вели діяльність, подача ліквідаційної звітності коштує 500 грн.

Закрити ФОП онлайн: Дізнатися подробиць

Ми знаходимося у Харкові, але закрити ФОП онлайн можемо у всіх областях України: Вінницька, Волинська (Луцьк), Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська (Ужгород), Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.

Закрити ФОП - 5.0 out of 5 based on 8 votes
Рейтинг користувача:  / 8
ГіршийКращий 

Перша причина працювати з нами: Вузька спеціалізація.

Друга причина працювати з нами: Бездоганна репутація.

Третя причина працювати з нами: Гарантія результату.