1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Зміна адреси ФОП онлайн

Зміна зареєстрованого місця проживання (зміна прописки) ФОП створює необхідність внесення змін до відомостей, які містяться у Єдиному державному реєстрі. Що робити, коли ФОП поміняв адресу? Тут ви знайдете покрокову інструкцію і бланки заяв щоб самостійно змінити адресу ФОП.

Покрокова інструкція для зміни податкової адреси ФОП:

1. Для зміни адреси ФОП потрібно заповнити заяву Зміна адреси ФОП та подати її державному реєстратору до ЦНАП разом з квитанцією про сплату адміністративного збору 210 грн. (на деяких сайтах написано 180 грн., але то було у 2019).

2. Замовити та отримати витяг з Єдиного державного реєстру, сплативши за це адміністративний збір 80 грн. (витяг не є обов’язковим, замовляється за бажанням ФОП).

3. Після того як державний реєстратор проведе зміну адреси ФОП у реєстрі, ви маєте подати заяву про внесення змін до реєстру платників єдиного податку: Зміна адреси ФОП єдиний податок

4. Подати Запит витягу з реєстру єдиного податку і отримати витяг.

На цьому зміну місця реєстрації ФОП завершено. Як можна бачити, зміна адреси ФОП не дуже складна, але потребує досвіду у підготуванні документів.

Для тих, хто не дуже полюбляє складати документи ми пропонуємо послугу зміни адреси ФОП онлайн.

Зміна адреси ФОП онлайн включає:

1) допомогу у завантаженні ключа ЕЦП;

2) створення акаунту в електронній системі;

3) допомогу у встановленні програми TeamViewer;

4) заповнення реєстраційної заяви для зміни адреси ФОП;

5) отримання витягу після зміни адреси ФОП;

6) заповнення та подання заяви про зміни у реєстрі єдиного податку;

7) замовлення витягу з реєстру платників єдиного податку.

Послуга змінити адресу ФОП онлайн коштує 500 грн. та надається дистанційно через програму TeamViewer з застосуванням ключів ЕЦП. Разом з адміністративним збором за зміну адреси ФОП загальна вартість буде 710 грн., а якщо потрібен витяг з реєстру, то +85 грн. на адміністративний збір за витяг та комісію банку.

Увага! Станом на 09 вересня 2020р. змінити адресу ФОП онлайн неможливо, оскільки відповідна функція електронної системи тимчасово не працює.

Що робити? Зберігайте спокій: затримка у зміні адреси ФОП не є проблемою. Дайте нам знати про те, що вам потрібно змінити адресу ФОП і ми зробимо зміну адреси одразу як з’явиться така можливість: Змінити адресу ФОП онлайн

Ми знаходимося у Харкові, але змінити адресу ФОП онлайн можемо у всіх областях України: Вінницька, Волинська (Луцьк), Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська (Ужгород), Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.

Зміна адреси ФОП онлайн - 5.0 out of 5 based on 4 votes
Рейтинг користувача:  / 4
ГіршийКращий 

Перша причина працювати з нами: Вузька спеціалізація.

Друга причина працювати з нами: Бездоганна репутація.

Третя причина працювати з нами: Гарантія результату.