1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Додати КВЕД онлайн

Як додати КВЕД ФОП

Для чого потрібно додати види діяльності ФОП? Як додати КВЕД в умовах адаптивного карантину? Чи можна додати КВЕД онлайн? Відповіді ви знайдете у цій статті.

Якщо у ФОП вид діяльності не такий, як в єдиному податку, то він втрачає право на єдиний податок. Це передбачено в п. 298.2.3. Податкового кодексу. Щоб залишитися на єдиному податку потрібно додати КВЕД.

Покрокова інструкція як додати вид діяльності ФОП:

1. Знайти відповідний вид діяльності КВЕД.

2. Перевірити новий КВЕД, чи не заборонений він для ФОП на єдиному податку (п. 291.5 Податкового кодексу України).

3. Додати вид діяльності ФОП до реєстру: заповнити та подати заяву про реєстрацію з позначкою "зміна видів економічної діяльності".

Результатом буде новий вид діяльності ФОП в ЄДР. Після цього можна подавати документи на зміну видів діяльності в реєстрі платників єдиного податку.

4. Додати КВЕД ФОП до єдиного податку: заповнити та подати заяву про спрощену систему оподаткування з новим КВЕД.

5. Подати запит на отримання витягу з реєстру єдиного податку.

6. Отримати у податковій інспекції витяг з реєстру платників єдиного податку. У ньому будуть вказані всі види діяльності, на які поширюється ваш єдиний податок. Там же буде і доданий вид діяльності.

Щоб все це зробити вам буде потрібен ключ ЕЦП (електронний цифровий підпис). Якщо він у вас вже є, то можна починати дію. Якщо ЕЦП у вас ще немає, то ось вам 5-хвилинна відеоінструкція як отримати ключ ЕЦП через Приват24 не виходячи з дому. Насправді все дуже просто.

Для тих, хто не бажає витрачати час щоб розібратися у всіх тонкощах, адже час - то цінний і невідновний ресурс кожного підприємця, і хоче щоб відразу все було зроблено правильно, у нас є послуга додати КВЕД онлайн. Ця послуга доступна для всіх ФОП в будь-якому місці нашої країни. Послуга додати вид діяльності онлайн включає:

- професійне визначення КВЕД, які потрібно додати ФОП;

- перевірка нового виду діяльності ФОП на сумісність з єдиним податком;

- створення облікового запису в електронній системі;

- отримання ключа ЕЦП;

- заповнення реєстраційної заяви щоб додати КВЕД;

- отримання витягу після додавання нового виду діяльності;

- складання та подання заяви про зміни у реєстрі єдиного податку;

- замовлення витягу з реєстру платників єдиного податку.

Послуга додати КВЕД онлайн коштує 500 грн. та надається дистанційно через програму AnyDesk або TeamViewer з застосуванням ключів ЕЦП (якщо потрібен витяг з реєстру, то +85 грн. на адміністративний збір).

Бажаєте дізнатися більше? А будь ласка! Подати всі подробиці

Ми знаходимося у Харкові, але додати вид діяльності ФОП онлайн можемо у всіх областях України: Вінницька, Волинська (Луцьк), Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська (Ужгород), Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська.

Як додати КВЕД ФОП - 4.6 out of 5 based on 33 votes
Рейтинг користувача:  / 33
ГіршийКращий 

Перша причина працювати з нами: Вузька спеціалізація.

Друга причина працювати з нами: Бездоганна репутація.

Третя причина працювати з нами: Гарантія результату.