1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Зміна засновника ТОВ

1. Зміна засновника ТОВ можлива одним з двох способів:

- за заявою про вихід;

- за актом передачі частки внаслідок продажу або дарування.

2. Вихід засновника за заявою означає виникнення у ТОВ обов'язку сплатити учаснику, який вийшов, вартість майна ТОВ, пропорційну його частці у статутному капіталі, а також частку прибутку, отриманого в поточному році до дня виходу. В такому випадку складаються правові відносини між учасником, який вийшов, і самою фірмою.

3. Зміна засновника за актом передачі означає правовідносини між засновником, який передає свою частку, і тим, хто приймає його частку. Тим, хто приймає частку (покупцем) може бути інший засновник ТОВ або стороння особа.

4. Прийнятний варіант зміни засновника ТОВ багато в чому залежить від мети виходу засновника. При деяких умовах зміна засновника може мати податкові наслідки. Щоб їх уникнути, потрібен кваліфікований підхід. Юрист нашої фірми допоможе вибрати кращий спосіб виходу засновника з ТОВ з урахуванням всіх юридичних та податкових аспектів.

5. Для зміни засновника в ТОВ потрібно оформити і подати на реєстрацію:

- акт передачі частки або заяву про вихід з ТОВ;

- договір, якщо зміна засновника проводиться за актом передачі частки;

- довіреність від засновника на подачу документів реєстратору;

- реєстраційну заяву.

6. Зміна засновника ТОВ в Харкові - ціна 3600 грн. В ціну включено все: наша робота, нотаріальні послуги і адміністративний збір.

7. Вихід засновника ТОВ, якому належить частка у статутному капіталі від 50%, можливий лише за згодою інших учасників ТОВ. Це вимога Закону "Про товариства з обмеженою та додаткова відповідальністю", ст. 24, ч. 2. Оформлення згоди кожного з учасників коштує додаткові 600 грн.

8. Вихід засновника ТОВ проводиться за 48 годин.

9. Можливі додаткові послуги:

- терміновий вихід засновника ТОВ (гарантована запис в реєстрі протягом 24 годин після звернення) коштує додаткові 2500грн. (наша робота + збільшений адміныстративний збір);

- супер-терміновий вихід засновника ТОВ (протягом 5 робочих годин після звернення та надання документів) коштує додаткові 4500грн. (наша робота + збільшений адміністративний збір).

10. Зміна засновника ТОВ в Харкові під ключ: Дізнатися подробиць

Зміна засновника ТОВ - 5.0 out of 5 based on 16 votes
Рейтинг користувача:  / 16
ГіршийКращий 

Перша причина працювати з нами: Вузька спеціалізація.

Друга причина працювати з нами: Бездоганна репутація.

Третя причина працювати з нами: Гарантія результату.