1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Внесення змін до статуту ТОВ

Рейтинг користувача:  / 21
ГіршийКращий 

1. Змінити статут ТОВ в Харкові – це викласти його в новій редакції.

2. Для зміни статуту ТОВ в Харкові слід підготувати такі документи:

- статут ТОВ в новій редакції;

- протокол загальних зборів ТОВ;

- реєстраційну заяву.

Нова редакція статуту або зміни до статуту? Відповідь однозначна: тільки нова редакція статуту ТОВ. Це визначено законом.

3. Ціна послуги змінити статут ТОВ під ключ – 3000 грн. Це найкраща ціна, тому що вона вже включає адміністративний збір, нотаріальну довіреність і завірення підписів нотаріусом.

Зазначена ціна вказана за зміну статуту ТОВ, в якому один-два засновника. Якщо засновників більше, то +400 грн. в розрахунку за кожного засновника більше двох. У такому випадку ціна коригується за рахунок нотаріальних витрат, оскільки підписи засновників мають бути засвідчені нотаріусом.

Увага! Якщо потрібно змінити статут одразу двох ТОВ або більше, то надаємо знижку 100 грн. за зміну статуту кожного ТОВ.

4. Зміна статут ТОВ відбувається за 48 годин.

5. Безкоштовно проконсультуємо з усіх питань зміни статуту ТОВ в Харкові. Підготуємо всі необхідні документи відповідно до ваших інтересів, правил закону і вимог реєстратора. Домовимося з нотаріусом на той час, в який зручно засновникам і зробимо повний супровід. Негайно подамо документи реєстратору. Як результат ви отримаєте реєстрацію статуту ТОВ в новій редакції.

Змінити статут ТОВ в Харкові під ключ:

+38 (050) 343-82-96 Vodafone / Viber / WhatsApp / Telegram

+38 (063) 112-15-10 Lifecell

 


Прискорена зміна статут ТОВ:

 

- терміново змінити статут ТОВ – запис в реєстрі протягом 24 годин: +1000грн. (наша робота) та +1080грн. (збільшений адміністративний збір);

- супер-терміново змінити статут ТОВ – запис в реєстрі протягом 5 робочих годин: +1500грн. (наша робота) та +2660грн. (збільшений адміністративний збір).

Перша причина працювати з нами: Вузька спеціалізація.

Друга причина працювати з нами: Бездоганна репутація.

Третя причина працювати з нами: Гарантія результату.