1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Податкова медіація

Податкова медіація є новим словом у побудові врівноважених відносин між платниками податків та органами державної податкової служби і новим напрямом юридичної діяльності в Україні.

Податкова медіація – це процес переговорів між платником податків в особі юридичного представника та уповноваженими особами органу державної податкової служби з метою досягнення взаємоприйнятних результатів по спірним питанням. Податкова медіація може бути застосована як в процесі податкового контролю, так і за його межами – при врегулюванні поточних ситуацій в оподаткуванні.

Податкова медіація завдяки притаманним їй властивостям є достойною альтернативою судовому вирішенню спорів і є цивілізованим інструментом врегулювання суперечностей до застосування якого вже готові і в органах державної податкової служби.

Юридична фірма «Закон і право» як регіональний лідер податкової практики пропонує своїм клієнтам цей новий та ефективний інструмент досягнення компромісу у відносинах, пов’язаних з оподаткуванням, що включає:

  • представництво в органах державної податкової служби, зокрема у відділах податкової міліції, з будь-яких питань та ситуацій;
  • супроводження виїзної чи невиїзної податкової перевірки;
  • ведення переговорів з органами податкової служби з метою досягнення узгодженості по спірним ситуаціям.
Податкова медіація - 5.0 out of 5 based on 8 votes
Рейтинг користувача:  / 8
ГіршийКращий 

Перша причина працювати з нами: Вузька спеціалізація.

Друга причина працювати з нами: Бездоганна репутація.

Третя причина працювати з нами: Гарантія результату.