1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  1. Привести статут ТОВ у відповідність до закону

 

Привести статут ТОВ у відповідність до закону

Привести статут ТОВ у відповідність до закону 2020

З 17 червня 2018 для всіх ТОВ з'явилася необхідність змінити свій статут. Статут ТОВ повинен бути приведений у відповідність з новими правилами, встановленими Законом «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Якщо це ще не зроблено, то потрібно змінити статут ТОВ не відкладаючи, так як строк закінчився ще 17 червня 2019р. А наприкінці 2019 року з'явилися нові зміни.

Увага! Статут ТОВ, який не відповідає вимогам закону, є недійсним. Тому слід змінити статут вашого ТОВ і привести його у відповідність до норм законодавства.

Ціна приведення статуту ТОВ у відповідність з новим законом у Харкові – 3200 грн. Це ціна "All inсlusive", ціна послуги «під ключ» для ТОВ, в якому один засновник. До вартості включено:

- підготування статуту, протоколу та реєстраційної заяви;

- оплата послуг нотаріуса (довіреність, засвідчення підписів на протоколі та статуті);

- адміністративний збір;

- реєстрація статуту у новій редакції.

Якщо засновників більше одного, то +300 грн. в розрахунку на кожного засновника, починаючи з другого (ціна збільшується за рахунок нотаріального засвідчення підписів більшої чисельності засновників).

Увага! Якщо потрібно привести у відповідність статути одразу двох ТОВ або більше, то надаємо знижку 100 грн. для кожного ТОВ.

Підготувати статут ТОВ, повністю відповідний законодавству України у 2020р., і зареєструвати його в Харкові займе 48 годин.

Привести статут ТОВ у відповідність до закону у Харкові під ключ: Дізнатися подробиць


Для тих, хто бажає провести оформлення та реєстрацію нової редакції статуту ТОВ самостійно, ми пропонуємо правильно складений зразок статуту ТОВ 2020.

Ви отримаєте готовий заповнений статут саме вашого ТОВ 2020, який залишиться лише підписати і подати на реєстрацію. Ціна повністю готового статуту ТОВ в новій редакції лише 500 грн.

Зверніть увагу, що статут ТОВ з одним засновником трохи відрізняється від статуту ТОВ з двома і більше засновниками. Ви отримаєте статут ТОВ у новій редакції, який потрібен саме у вашому випадку.

Використовуючи шаблон статуту ТОВ важливо бути впевненим, що до нього не буде зауважень з боку державного реєстратора. Ми надаємо зразок статуту ТОВ за новим законом, який повністю адаптований під вимоги законодавства і державних реєстраторів в Харкові. Такий статут буде гарантовано зареєстрований і ви не будете мати з ним ніяких складнощів.

Завантажити новий статут ТОВ 2020 Україна: Статут ТОВ з одним засновником зразок

Зантажити зразок статуту ТОВ 2020 Україна: Статут ТОВ з двома засновниками зразок

Отримати статут ТОВ у новій редакції Україна: Дізнатися подробиць


Підготовлений нашими юристами статут ТОВ підійде в абсолютній більшості випадків. Але за індивідуальним замовленням в статуті ТОВ можна передбачити спеціальні умови за наступними пунктами:

1) Повноваження підписанта;

2) Необхідність внесення обмежень щодо зміни співвідношення часток учасників;

3) Строк внесення вкладів до статутного капіталу;

4) Необхідність внесення до статуту положень щодо переважного права учасників на придбання частки;

5) Необхідність внесення до статуту положень щодо надання згоди учасників на відчуження іншим учасником своєї частки (її частини);

6) Строк надання згоди на вихід учасника з товариства (у шаблонному статуті – 7 календарних днів);

7) Строк розрахунків із учасником, що вийшов (у законі – 1 рік);

8) Індивідуальні строк, порядок, розмір та спосіб проведення розрахунків в учасником, що виходить з товариства, порядок вибору суб’єкта оціночної діяльності;

9). Індивідуальні випадки, за яких учаснику не можуть бути виплачені дивіденди;

10) Необхідність створення наглядової ради;

11) Визначення питань, які приймаються 3/4 голосів учасників товариства;

12) Додаткові питання, віднесені до виключної компетенції загальних зборів;

13) Визначення порядку повідомлення про проведення загальних зборів учасників, про внесення змін до запланованого порядку денного;

14) Місце проведення загальних зборів (у шаблонному статуті: за місцезнаходженням Товариства або будь-яким іншим місцем, визначеним загальними зборами);

15) Вимоги до засвідчення волевиявлення учасників під час голосування шляхом опитування (у т. ч. нотаріальне засвідчення справжності підпису);

16) Вид та назва виконавчого органу управління (колегіальний/одноособовий);

17) Необхідність передбачення особливого порядку надання згоди органами управління на вчинення значних правочинів та правочинів, щодо яких є заінтересованість.

Підготувати статут ТОВ з індивідуальними умовами: Дізнатися подробиць

Привести статут ТОВ у відповідність до закону - 5.0 out of 5 based on 28 votes
Рейтинг користувача:  / 28
ГіршийКращий 

Перша причина працювати з нами: Вузька спеціалізація.

Друга причина працювати з нами: Бездоганна репутація.

Третя причина працювати з нами: Гарантія результату.