1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Реєстрація ТОВ

Рейтинг користувача:  / 43
ГіршийКращий 

Реєстрація ТОВ під ключ в Харкові складається з підготовки повного комплекту документів, їх оформлення у нотаріуса, реєстрації в реєстрі і постановки на облік у всіх контролюючих органах.

Зареєструємо ТОВ за 48 годин.

Для реєстрації ТОВ необхідно:

- назва ТОВ;

- юридична адреса ТОВ;

- паспорти, ідентифікаційні коди засновників та директора.

Ми проконсультуємо і допоможемо вибрати:

- види діяльності за КВЕД;

- розмір статутного капіталу і спосіб його формування;

- систему оподаткування для ТОВ.

Статут реєстрація ТОВ з одним засновником

Статут реєстрація ТОВ з двома засновниками

За бажанням клієнта включимо до статуту пакет спеціальних умов «директор засновник без зарплати 2019». Ці умови дозволяють функції директора ТОВ покласти на засновника без нарахування зарплати, а значить, і без нарахування податків на зарплату, що найприємніше. У 2019 році це дає економію 1731 грн. щомісяця або більше 20 тис. грн. на рік! Директор і засновник в одній особі - актуально і затребуване для ТОВ без активної діяльності на початковому етапі, а так само в інших випадках, коли це доцільно. Багато хто знає, що можна зареєструвати ТОВ без директора, але мало хто знає, як це зробити правильно і безпечно. Засновник директор без зарплати повинен бути передбачений не тільки в статуті, але і в протоколі, і навіть в реєстраційній заяві. Ми зробимо це без додаткової оплати.

Зареєструвати ТОВ під ключ з двома засновниками коштує 2800 грн. Якщо засновників більше, то +500 грн. за кожного засновника понад двох. Вартість реєстрації ТОВ включає всі нотаріальні витрати.

До вартості входить:

- перевірка назви ТОВ;

- підготовка статуту і протоколу ТОВ, реєстраційної заяви;

- послуги нотаріуса (засвідчення підписів + довіреності на реєстрацію);

- реєстрація ТОВ;

- постановка на облік в контролюючих органах;

- отримання опису та виписки з реєстру.

Додаткові послуги при реєстрації ТОВ:

- реєстрація ТОВ з ПДВ у Харкові 600 грн.;

- автоматична печатка 500 грн .;

- реєстрація ТОВ на єдиному податку 300 грн .;

- заповнення та подання повідомлення про прийняття на роботу директора 350 грн.;

- термінова реєстрація ТОВ +1000 грн. (запис в реєстрі протягом 24 годин після замовлення, опис із кодом доступу видається клієнту протягом двох годин після реєстрації, виписка видається на наступний день після реєстрації);

- супер-термінова реєстрація ТОВ +1500 грн. (запис в реєстрі протягом 5 робочих годин після замовлення, опис із кодом доступу видається клієнту в той же день протягом однієї години після реєстрації, виписка видається на наступний день після реєстрації);

- юридична адреса для ТОВ: всі райони, окрім Шевченківського району - 3500 грн. за півроку або 5600 грн. за рік; Шевченківський район - 3800 та 6200, відповідно.

Для нового ТОВ діє спеціальна пропозиція на бухгалтерські послуги: знижка 75% за перший місяць + знижка 50% за другий місяць + знижка 25% за третій місяць бухгалтерського обслуговування ТОВ. Пропозиція дійсна у разі укладання договору бухгалтерських послуг протягом одного місяця після реєстрації ТОВ.

Реєстрація ТОВ з ПДВ у Харкові під ключ: Дізнатися подробиць

Перша причина працювати з нами: Вузька спеціалізація.

Друга причина працювати з нами: Бездоганна репутація.

Третя причина працювати з нами: Гарантія результату.