1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  1. Абонентське обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування - це постійна юридична підтримка для бізнесу, яка складається з юридичних послуг будь-якого виду за фіксовану плату на місяць.

Ціна абонентського юридичного обслуговування у Харкові - 4500 грн. Менше за мінімальну заробітну плату. Наша пропозиція виключно доступна і абсолютно раціональна, особливо зважаючи на конкурентні переваги, про які нижче.

Абонентське юридичне обслуговування за 4500грн. включає 10 годин роботи по будь-яким послугам, окрім ведення судових справ. Це достатньо для багатьох фірм. Якщо потрібен більший обсяг послуг, то він з легкістю може бути збільшений з пропорційним збільшенням вартості пакету.

Секрет невеликої ціни простий: з 2003р. нами накопичений великий досвід юридичного обслуговування бізнесу, отже нам не треба кожного разу "винаходити велосипед" для вирішення правового завдання в інтересах клієнта.

Наша пропозиція є найбільш вигідною та вкрай необхідною за відсутності юридичної служби чи юриста. Проте абонентське юридичне обслуговування може бути корисним і за наявності в штаті юриста - для консультаційної підтримки бухгалтера або для виконання інших завдань, в яких потрібні спеціальні знання та досвід, наприклад в податковому праві.

Головними перевагами абонентського обслуговування є:

  • приорітетність виконання завдань;
  • стабільність юридичної підтримки;
  • нижча ціна послуг у порівнянні з разовими замовленнями.

Конкурентна перевага нашої пропозиції обумовлена не лише ціною, але і тим, що абонентське юридичне обслуговування здійснюється не вчорашніми студентами, а дійсними фахівцями в галузі господарського права. Головною перевагою є те, що ми спеціалізуємося на податковому праві та будь-яку господарську операцію або дію розглядаємо через призму податкового законодавства з метою зменшення або повного уникнення податкових наслідків.

Увага! З 01 червня 2020р. до абонентського юридичного обслуговування включено супровід фактичної перевірки ДФС. Фактична перевірка ДФС відбувається без попередження. Найчастішим предметом фактичної перевірки є: 1) офіційне працевлаштування працівників та 2) оформлення трудових відносин. Під час фактичної перевірки податківці перевіряють багато різних документів як кадрового так і бухгалтерського обліку. Така перевірка є найнебезпечнішою для малого та середнього бізнесу: вона раптова та погрожує штрафами у розмірі 10 мінімальних заробітних плат, тобто 47’230 грн. Тому дуже важливе швидке юридичне реагування. Ми пропонуємо оперативний виїзд юриста у випадку фактичної перевірки. Поки інспектори записуються у журнал перевірок, юрист вже їде.

Замовте юридичний аутсорсінг:

Vodafone / Viber / WhatsApp: +38 (050) 343-82-96

Lifecell: +38 (063) 112-15-10

Завантажити Договір юридичного абонентського обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування - 5.0 out of 5 based on 13 votes
Рейтинг користувача:  / 13
ГіршийКращий 

Перша причина працювати з нами: Вузька спеціалізація.

Друга причина працювати з нами: Бездоганна репутація.

Третя причина працювати з нами: Гарантія результату.